Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Základní škola a Mateřská škola Olbramovice Olbramovice
ZŠ a MŠ Olbramoviceokres Benešov

Oblastní kolo atletické všestrannosti

Jolana Piskačová - diplom

Oblastní kolo atletické všestrannosti se konalo 5. června na Městském stadionu ve Voticích. Jolanka Piskačová se umístila na 1. místě, za svůj výkon získala diplom.

Jolana Piskačová - diplom

Děkuji žákům, kteří se zúčastnily Atletické všestrannosti ve Voticích, za vzornou reprezentaci naší školy. Jmenovitě Jolaně Piskačové, Karlu Doležalovi, Johaně Ševčíkové, Janu Macháčkovi, Adéle Vlachové, Adamu Bartůňkovi, Nikole Roškotové, Jakubu Křížkovi, Dominice Doležalové a Janu Doležalovi. Děkuji paní učitelce Věře Kutišové za doprovod a odbornou podporu.

Alena Typtová

Datum vložení: 9. 6. 2024 21:53
Datum poslední aktualizace: 9. 6. 2024 22:09

Mohlo by Vás zajímat


Kde nás najdete?

ZŠ a MŠ Olbramovice